Dar s blahopřáním

Kategorie
 
 
 
 
 

 

Darování se spojuje s opravdu s krásnými chvílemi. Moment, kdy si Vámi obdarovaná osoba rozbalí Váš dárek av zásilkové krabici najde i odkaz s pěknými slovy od milované osoby je nezapomenutelný.

Připravili jsme proto pro Vás možnost přiložit ke každé objednávce kartičku s Vaším osobním věnováním. Vybrat si můžete z některých již předtištěných motivů vhodných k vyjádření různých emocí v podobě květin ve tvaru srdce, růží či lučních květů. Připraveny jsou i věnování pro pány, či věnování vhodné na oslavu svátků jako Valentýn nebo Vánoce.

Kromě předtištěných motivů mám můžete jako věnování mailem zaslat na vytištění i vlastní fotografii nebo self přímo z mobilu. Vaše věnování bude tak osobnější a emotivnější. Obdarovaná osoba bude nadšená.

 

 

Pokud nemáte nápad na žádný zajímavý text, který byste uvedli do věnování, v objednávkovém procesu Vám nabízíme na výběr výchozí verše vhodné na různé události jako jsou svátek, narozeniny, z lásky, přátelství, Den matek, svatba, narození miminka, Velká Noc, či Vánoce a Nový rok.

Můžete si vybrat jakýkoliv z předvolených textů, doplnit ho a podepsat se nebo vložit vlastní text věnování, který bude vepsaný uvnitř kartičky.

 

Vaše věnování vložíme do ozdobné obálky a pečlivě přibalíme k Vašemu dárku.

Věříme, že i díky našim individualizované věnováním se Váš dárek stane pro Vaše blízké osoby jedinečným a nezapomenutelným zážitkem.

Děkujeme, že spolu s vámi můžeme prožívat ty nejkrásnější příběhy Vašeho života.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze