Bezpečný nákup

Kategorie
 
 
 
 
 

 

Váš dárkový e-shop www.darcek-vino.sk je držitelem certifikátu SAEC - Bezpečný nákup , který vydává Slovenská asociace pro elektronický obchod .

Certifikovaný obchod SAEC - Bezpečný nákup přináší zákazníkům internetových obchodů záruku a zároveň závazek internetového obchodníka, že splňuje základní pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačními pravidly.

 

Certifikát obchodníka zavazuje, že bude zákazníkům poskytovat:

a. úplné a pravdivé informace o provozovateli internetového obchodu (IČO a sídlo obchodníka, kontakty na odpovědné osoby a pod.),

b. úplné a pravdivé informace o procesu objednávání, dodacích podmínkách a způsobu vyřízení objednávky (způsob dodání zboží, resp. služby, cena za dopravu, možnosti placení apod.),

c. úplné a pravdivé informace o zboží, resp. službě a cenách včetně všech poplatků,

d. způsob a podmínky uplatnění reklamace zboží, resp. služby,

e. způsob další komunikace se zákazníkem (e-mail, telefon ...),

 

Kdo stanovuje certifikační pravidla?

Certifikační pravidla stanovuje Slovenská asociace pro elektronický obchod jako sdružení právnických osob a tuzemská autorita pro oblast elektronického obchodu . Jsou vytvořeny na základě platných zákonů - zejména Směrnice Evropského parlamentu a Rady pro elektronický obchod, občanského zákoníku, zákona o elektronickém obchodu, zákona na ochranu spotřebitele a certifikačních pravidel v zemích EU.

Certifikační pravidla vyžadují poskytnout zákazníkovi dostatek informací potřebných pro rozhodnutí o nákupu a uskutečnění bezpečného nákupu, ale současně nezatěžují obchodníka nadbytečnými požadavky. Uplatňování certifikačních pravidel je předmětem pravidelné kontroly v certifikovaných obchodech.

 

Navíc ...

... při nakupování v naší on-line vinotéce se můžete  cítit opravdu bezpečně. Naše webová stránka vlastní  digitální bezpečnostní certifikát důvěryhodné organizace  vydaný ověřenou  certifikační autoritou Let 'Encrypt.  Stránka je označena ikonou  zámek, což znamená, že Vaše připojení je soukromé, Vaše informace (například osobní údaje, hesla nebo číslo platební karty) jsou v bezpečí a chráněné pomocí kryptování.

 

Přejeme Vám příjemné a ničím nerušené nakupování na stránkách www.darcek-vino.sk :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze